چطور یک یخچال خوب بخریم؟

دسته بندی ها :
چطور یک یخچال خوب بخریم؟

خرید یخچال خوب به نظر یه کار ساده ای میاد . اما با وجود این همه برند یه کم خرید پیچیده می شود. سایت جمبو با این مقاله  به شما کمک میکند چطور یک یخچال خوب بخرید. یخچال ها برندهای مختلفی دارد که شرکت ها برای ساختن از تکنولوژی روز استفاده میکنند.(با سایت جمبو همراه باشید)

خرید یک یخچال خوب

برای خرید یخچال باید از نیاز های خود اگاه باشید مثلا این سوال رو از خود بپرسید که :

چه نوع یخجالی نایز دارم ؟

در بازار چهار سبک یخچال وجود دارد که هر کدام معایب و مزایا دارد. حالا ما باید بدانیم چه سبک یخچالی مخواهیم .یک:یخچال های ساید بای ساید. دو: یخچال های که فریزشان در پایین قرار میگیرد . سه: یخچال های که فریزشان در بالا قرار میگیرد و در اخر یخچال در فرانسوی

خرید یک یخچال خوب

سایت جمبو مزیا و معایب این چهار یخچال رو برای شما روشن میکند با سایت جمبو همراه باشید.

1:یخچال های ساید با ساد

خرید یک یخچال خوب

این سبک یخچال بهترین گزینه باری اشپز خانه های کوچ یا باریک هستند . این یخچال به دو نیمه تقسیم شده است . که در سمت چپ فریز ان قرار دارد و در سمت راست یخچال . یخچال ساید بای ساد در در برخی یخچال و فریز به یک اندازه تقسیم میشود و در برخی یخچال یکم عریض تر است.

پس اگر میخواهید ظرف های بزگ در فریز خود قرار دهید یا عادت دارید غذا در فریز انبار کنید سایت جمبو به شما پیشنهاد میدهد از مدلی استفاده کنید که یخچال و فریز ان به یه مقداراست.

میانگین ابعاد این مدل یخچال . پهنا 35 اینچ میباشد. عمق 30 اینچ و وقتی در یخچال 90 درجه باز است 45 اینچ میشود و ارتفاع 71 اینچ

و حرف اخر در باره یخچال ساید بای ساد. صرفه جوی در فضای داخلی یخچال به ویژه قفسه های داخلی ان و این یخچال برای افرادی که نمی خواهند جای زیادی رو اشغال کند بهترین گزینه است.

خرید یک یخچال خوب:

2:یخچال های که فریزشان پایین قرار میگیرد

خرید یک یخچال خوب

تنوع این مدل یخچال کم است و فریز ان در پایین قرار دارد و برای برداشتن مواد غذای از فریز فقط کافی هست کمی خم شوید و مواد غذای خود را بردارید و نیازی نیست به دنبال مواد غذای بگردید به راحتی در دسترس شماست وا این مدل یخچال از مدل فریز بالا بزرگتر است

میانگین ابعاد این یخچال . پهنا :29 اینچ میباشد و عمق ان 32 اینچ و وقتی در 90 درجه باز است 59 اینچ و ارتفاع 67 اینچ و در اخر مناسب برای کسانی هست که مشکلی برای خم شدن و برداشتن غذا از فریز ندارن

خرید یک یخچال خوب:

3: یخچال های که فریزشان بالا قرار میگیرد

خرید یک یخچال خوب

خرید یک یخچال خوب

این یخچال فریز آن در بالا قرار دارد و برای دسترسی به مواد غذای باید دست خود رو دراز کنین و گاهی به دنبال مواد غذای خود بگردید و بچه های شما به راحتی به ان دسترسی ندارن و قیمت مناسبی این مدل یخچال دارد.

و اگر به دنبال ظاهری شیک و مدرن هستید سایت جمبو این یخچال رو پیشنهاد نمیکند ولی قیمت مناسبی دارد میانگین ابعاد پهنا 29 اینچ و عمق 31 اینچ و ارتفاع 66 اینچ و در اخر این یخچال مناسب برای کسانی هست که به دنبال قیمت مناسب میگردن و ظاهر شیک و مدرن براشون اهمیت کمتری دارد

4:یخچال در فرانسوی

خرید یک یخچال خوب

خرید یک یخچال خوب

این مدل یخچال ترکیب شده سه مدل قبلی میباشد یعنی میکسی از یخچال ساید بای ساد و یخچال فریز بالا و  فریز پایین.  با خرید این مدل یخچال برای جا و تقسیم کردن مواد غذای مشکلی ندارین و با سبکی که ساخته شده اگه بخواید ابمیوه از یخچال بردارید هوای سرد زیادی بیرون نرفته.

تقاضا برای این مدل یخچال گرون قیمت زیاد هست به همین دلیل مدل با انواع مدل های  به بازار عرضه میشود .

میانگین ابعاد یخچال

پهنا 35 اینچ

عمق 29 اینچ

وقتی که در باز است 48 اینچ

ارتفاع 68 اینچ

ودر اخر اگر میخواهید بروز باشید و یخچال جا داری در خانه خود داشته باشید سایت جمبو این محصول جذاب و دوست داشتنی را پیشناد میدهد.

انتخاب سبک یخچال یا مدل یخچال فقط نیمی از راه است .

برای خرید عجول نباشد ما باید بدانیم ار یخچال چه میخواهیم و باز باید پرسش یا سوالات زیر را از خودمان بپرسیم :

یخچال مان چه اندازه باشد خوب است ؟

خب هرچه بزگتر باشد بهتر است !اما لزوما اینگونه نیست . قاعده کلی این رو میگوید به ازای هر انسان بزرگ سال بین 4 تا 6 پای مکعب فظای خالی داشته باشد . میانگین اندازه یخچال ها بین 10 تا 32 پای مکعب است این یعنی این که خانواده های 4 نفره که نفری میانگین ان را 5پای مکعب محاسبه کنیم نباید کمتر از 20 پای مکعب خریداری کنید .

خرید یک یخچال خوب

این رو هم یادمان باشد که اندازه اشپزخانه هم توجه کنید مثلا چقدر طول عرض و ارتفاع در اختیار دارید و این هم در نظر بگیرید هرچه یخچال بزرگتر باشد مصرف انرژی بیشتری هم دارد پس اندازه ای انتخاب کنید که مورد نیاز شماست .

برچسب ها :

نظرات شما